Career

Az Intretech Hungary Kft. immár három éve van jelen Kapuváron.

Dinamikus fejlődési terveinek megfelelően 2023-ban további gyártóterületekkel és egy kiterjedt raktárbázissal bővülünk.

Csatlakozzon csapatunkhoz! A következő pozíciókba keressük munkatársainkat:

Könyvelő

(munkavégzés helye: Budapest vagy Kapuvár)

Főbb feladatok:

  • A társaság/ társaságok teljes körű főkönyvi könyvelése, analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése;
  • kimenő számlák, vegyes könyvelések, elhatárolások készítése,
  • havi, éves zárások, éves beszámoló elkészítése
  • közreműködés a könyvvizsgálatban
  • beruházások és támogatások naprakész könyvelése, dokumentálása
  • kapcsolattartás partnercégekkel, beszállítókkal, társosztályokkal
  • egyéb könyvelési feladatok

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi, számviteli szakirány)
  • naprakész adózási ismeretek
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office, Excel)
  • priorizáló és rendszerező képesség
  • pontos, határidőket betartó, precíz és önálló munkavégzés
  • gyakorlatias gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • készletgazdálkodás/gyártás könyvelésének ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés (alapbér+bónusz+cafeteria)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • home office lehetőség
  • biztos, hosszútávú munkahely

A jelentkezéshez kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát és motivációs levelét (a pozíció megjelölésével) a karrier@intretech.hu címre.